Bakım Onarım Çağrı Merkezi

BURSA EV İLAÇLAMA TAVSİYE

BURSA EV İLAÇLAMA TAVSİYE

Servis Kaydı Oluşturmak İçin Telefon Numarası İle İletişime Geçebilirsiniz.

444 28 46


İnsanlar zamanların çoğunu evlerinde geçirirler. Evler, temel yaşam alanlarının başında gelen yerlerdir. Bu nedenle insanın en çok zaman geçirdi yer olarak barınma ihtiyacını karşılamaktadır. Barınma ihtiyaçlarını karşılayan temel yerler olan evlerin bazı özellikleri bulundurulması için talep edilir ve bunların sağlanması için çeşitli yollara başvurulur.

Temel yaşam alanlarımızda olmasını beklediğimiz en önemli şey temiz ve hijyenik bir ortamın sağlanmasıdır. Bahsedilen bu temizlik hem yüzeysel bir temizliği hem de evdeki kişiler tarafından yapılamayacak kadar derin temizliği kapsamaktadır. BURSA EN İYİ İLAÇLAMA FİRMASI makalemizi de detayli bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BURSA EV İLAÇLAMA TAVSİYE

Yüzeysel temizlik kolayca gerçekleştirilebilir. Fakat işin içine kimyasalların, çeşitli teçhizatların girmiş olduğu durumlarda bu iş için hizmet sunmakta olan ekiplere başvurulması gerekmektedir. Profesyonel olarak destek almayı gerektirecek sorunlardan en önemlilerinden birisi de ilaçlama uygulamalarıdır. İnsanların yaşadıkları alanlar ile diğer canlıların, özellikle eklem bacaklıların, yaşadıkları alanların isteyerek ya da istem dışı olarak kesiştiği görülür.

Bu durumda sadece evlerde değil konaklama tesislerinde, binalarda, hastanelerde, fabrikalarda, iş yerlerinde, depolarında, mağazalarda, ilaç üretim yerlerinde, restoranlarda sıkça karşılaşılmaktadır. Böceklerle ya da kemirgenlerle bahsedilen alanlarda ya da daha fazlası ile karşılaşılması durumda ortak olan nokta insan sağlığı için oluşan tehdit unsurunun varlığıdır.

Böcekler ve kemirgenlerin bünyelerin hastalık taşıyan ve bu hastalığı bulaştırma potansiyeline sahip olanların, parazit özelliğindekilerin adına 'haşere' adı verilmektedir. Haşerelerin gıda üretim ve gıda tüketim tesislerinde bulunması, eğitim ve öğretim verilen toplu yerlerde bulunması, ofis ve fabrika ya da depo ve ambar gibi yerlerde bulunması durumunda birbirinden çeşitli ve tehlikeli olaylar zincirine sebebiyet verebilirler.


BURSA EV HAŞERE İLAÇLAMA FİRMASI


Aslında haşerelerin bulunması her durumda kötüdür ve insanların vücutları, tükettiği gıdalar ile temas etmeleri halinde insan vücuduna hastalık bulaştırmaları en iyi ihtimalle ile gıda zehirlenmelerine sebebiyet vermeleri söz konusu olmaktadır. Fakat temel yaşam alanlarımız olan evlerde hem uyuma ve dinlenme hem yeme ve içme hem de zaman geçirme ihtiyaçlarımızın hepsi bir arada gerçekleştirilmektedir.


BURSA EV İLAÇLAMA TAVSİYE
Bu duruma genel olarak baktığımız zaman en kapsamlı olan yaşam alanını olduğunu söyleyebiliriz. Bu yargıdan da haşerelerin istilası söz konusu olduğunda en çok rahatsızlık verecek yaşam alanı olduğu sonucuna ulaşabiliriz.

Temel yaşam alanları olan evlerde görülen böcekler, kemirgenler ve haşereler hangileridir? Bu haşerelerin insan vücuduna vermiş olduğu zararlar nelerdir? Temel yaşam alanları olan evlerdeki haşerelerin uzaklaştırılması için hangi yöntemler izlenir ve nasıl önlemler alınır? Bursa Ev İlaçlama Firması olarak merak etmiş olduğunuz bütün soruları cevaplandırmak istiyoruz.

Temel yaşam alanlarında hamamböcekleri, fareler, karasinekler, sivrisinekler, tatarcıklar, keneler, tahtakuruları, bitler, pireler, güveler, kulağakaçan böcekler, kırkayaklar, karıncalar, gümüş balıkçıkları, akarlar, salyangozlar, uyuz böcekleri, tespih böcekleri, ağaç kurdu böcekleri, akrepler, çıyanlar, örümcekler ve arılar görülebilmektedir. BURSA BÖCEK İLAÇLAMA TELOFONU - FİRMALARI makalemiz de telefon numarasını görmek için linke tıklamanız yeterlidir.

Kemirgenleri çatı faresi, ev faresi (fındık faresi) ve lağım faresi (sıçanlar) oluşturmaktadır. Uçan haşereler ise arı, eşek arısı, güve, karasinek, lağım sineği, meyve sineği, sivrisinek, tatarcık ve yaban arısı gibi haşereler görülebilmektedir. Bu haşere türleri incelendiği zaman Alman hamamböceği yani kalorifer böceğinin, evlerde en sık olarak görülen haşere türü olduğu sonucuna ulaşılmaktadır.


BURSA HAMAMBÖCEĞİ İLAÇLAMA FİRMALARI


Alman hamamböcekleri,
Kuru ve sıcak yerleri sevdiği için halk arasında kalorifer böceği olarak da bilinirler. Bu haşereler gıda, su ve sıcağa olan ihtiyaçlarından dolayı insanların bulunduğu her yaşam alanında aktiflerdir. Konutlar yerleşecekleri ilk yerler mutfak ve banyolardır. Gıda ve su bulma dışında kalan bütün zamanlarını yuvalarında, delik ve çatlaklarda saklanarak geçirirler.

Dizanteri, hepatit, mantar hastalığı, astım, alerjik reaksiyon ve gıda zehirlenmeleri gibi sonuçlara sebebiyet verebilirler. Bu nedenle insanların yaşam alanlarından en hızlı biçimde uzaklaştırılmaları için uzman bir ilaçlama ekibi tarafından uygulama yapılmalıdır. Amerikan hamamböcekleri ise insanların yaşam alanlarında görülen en büyük hamamböceği türüdür. Nemli, sıcak ve pis yerleri severler. Kanalizasyon, kazan dairesi, depo, bodrum, toprak altı galerileri, ambalaj içleri gibi yerleri istila ederler.


BURSA EV İLAÇLAMA TAVSİYE
Genel olarak endüstriyel işletmelerde, fabrikalarda ve depo gibi yerlerde daha yaygın olarak görülürler. Oryantal hamamböcekleri ise halk adında 'karafatma' olarak bilinen haşere türüdür. Oryantal hamamböcekleri sıklıkla lağım sistemi, bodrum, depo, bina boşlukları ve bunlara oranlara daha az biçimde ev içlerinde yuvalanırlar. BURSA BÖCEK İLAÇLAMA ŞİRKETLERİ daha detaylı bilgi almak için makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Havalar ısınınca komşu binalara kadar olan büyük bir alanı da istila ederler. Kış aylarında ana yuvalarına çekilen oryantal hamamböcekleri de verem, dizanteri, astım, alerjik reaksiyon ve gıda zehirlenmelerine sebebiyet verirler.


EN İYİ BÖCEK İLAÇLAMA ŞİRKETLERİ


Evlerde en çok görülen uçan haşereler ise karasinekler, sivrisinekler ve tatarcıklardır. Karasinekler çöp ve gübrelerin bulunduğu nemli yerleri yuva olarak seçerler. Çok çabuk üreyerek her çeşitte gıda ve çöp artıklarıyla beslenirler. Yaklaşık üç kilometre kadar uçabildikleri alanların tamamını istila edebilirler.

Vücutlarında çok çeşitli hastalık mikropları taşıdıkları için her dolaştıkları yerlere mikropları bulaştırırlar. Yaklaşık olarak beş dakikada bir gezindikleri yerlere dışkı bırakırlar. Karasinekler kolera, dizanteri, hepatit, çocuk felci, gıda zehirlenmeleri ve verem gibi hastalıkları bulaştırabilirler. BURSA BÖCEK İLAÇLAMA FİRMALARI müşterilerimiz firmalarımızın hizmetlerini öğrenmek için yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


BURSA EV İLAÇLAMA TAVSİYE
Sivrisinekler, her çeşitteki su birikintilerinde üreyen haşerelerdir. Dişi sivrisineklerin üreyebilmek için insan kanını emmeye ihtiyacı vardır. Bu nedenle özellikle geceleri insanların kanını emerek rahatsızlığa neden olur. Sivrisinekler sıtma, beyin iltihabı ve humma gibi tehlikeli hastalıkların yayılmasında önemli rol oynayan haşerelerdir ve çok çabuk istila edebilirler. Bu nedenle uzman bir ekip tarafından ilaçlama uygulamasının yapılması sorunun tamamen çözülmesini sağlayacaktır.


BURSA EV İLAÇLAMA FİYATLARI


Temel yaşam alanlarımız olan evlerde haşerelerden korunmak için hangi önlemleri alabiliriz? HAKKIMIZDA daha detaylı bilgi almak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Öncelikle belirtmek isteriz ki temel yaşam alanlarında haşerelerin türüne ve yoğunluğuna bağlı olarak her zaman bireysel mücadele işe yaramaz. Bu nedenle en doğru yöntem ev ilaçlama ekibinden yardım istemektir. İlaçlama sonrası önlemler almak ya da birkaç basit adımı izlemek için:
BURSA EV İLAÇLAMA TAVSİYE

• Çöplerin ağzı sıkıca kapatılmalı ve zamanından önce dışarı çıkarılmamalıdır.
• Yaşam alanlarında çatlak, oyuk, boşluk gibi yapısal bozukluklar alçıyla ya da gerekli malzemelerle kapatılarak haşerelerin girmesi engellenmelidir.
• Yaşam alanlarına haşereleri çekecek gıdaların ve gıda parçalarının ağzı açık biçimde ortada kalması engellenmelidir.
• Uçan haşerelerden korunmak için sineklikler ve teller kullanılmalıdır.
• Evlerin temiz olmasına, tozlu bırakılmamasına ve giysilerin, yiyecek ürünlerinin, içeceklerin ve çeşitli eşyaların temiz ve ağzının kapalı olduğundan emin olunmalıdır.
• Eğer evde evcil hayvanlar bulunuyorsa evcil hayvanların aşılarının düzenli olarak takip edilmeli ve zamanı geldiğinde parazit, kuduz gibi aşıları yaptırılmalıdır.

BURSA BÖCEK, HAŞERE EV İLAÇLAMA ŞİRRKETLERİ


Bursa Ev İlaçlama Firması olarak evleriniz için ilaçlama uygulama hizmetini almak istediğinizde temel yaşam ortamlarınızı haşerelerden arındırarak daha temiz bir ortam sunarak haşerelerden kurtulmanızı sağlıyoruz. Ev ilaçlamada geleneksel yöntemin dışında entegre ilaçlama yöntemini de uygulayarak haşerelerin evlerinize gelebileceği yerleri tespit ederek buraların da ilaçlamasını sağlıyoruz.

Böylece haşerelerin üredikleri yerleri de kalıcı biçimde ilaçlayarak sorunun tekrar etmesinin önüne geçiyoruz. Aynı zamanda müşterilerimize belirli aralıklarla ilaçlama hizmetini almalarını öneriyoruz. Özellikle üremek için sıcak havalara ihtiyaç duyan haşerelerin keyfinizi kaçırmasını istemiyorsanız Bursa Ev İlaçlama Firmamızın kalifiye ilaçlama ekibinden ilaçlama hizmetini alabilirsiniz.


BURSA EV İLAÇLAMA TAVSİYE

Bursa Ev İlaçlama Firmamıza iletişim telefon numaramız ya da web sitemizden ulaşarak detaylı bilgileri edinebilir ve Bursa'nın her ilçesine aynı gün içerisinde ilaçlama uygulama hizmetini alabilirsiniz. BÖCEK İLAÇLAMA NASIL YAPILIR makalemizden detaylı bilgileri öğrenmek için linke tıklıyabilirsiniz.

Bursa'da Böcek İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler;

Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Bursa Çalı, Sırameşeler, Gülbahçe, Koğukçınar, Alemdar, İhsaniye, nilüfer Demirci, Altınşehir, Görükle, Gümüştepe, Soğukkuyu, Hürriyet, Nilüferköy, Bademli, Balat, Bağlarbaşı, Ataevler, Yüzüncü Yıl, Yenibağlar, Yeni Karaman, Karaman, Emek

Hamitler, FSM, Esentepe, Fethiye, Cumhuriyet, Üçevler, Organize, Çamlıca, Nosab, Kükürtlü
Konak, Beşevler

Yorum Yazın

2 Kişi Yorum Yazdı.